elizabeth@elizabeth.sk + 421 (0) 915 988 244
Keď na svadobnom stole dozrejú marhule ....

Krásny pár, úžasný hostia, skvelá zábava presne taká ma byť dokonalá svadba!

Natural look je in a zároveň je pre vás príjemnou alternatívou k perličkovým a ružovým svadbám. Podobne ako títo mladí ľudia, aj vy sa môžete inšpirovať krásou, jednoduchosťou a vôňou prírody.
Pre všetky nevesty plánujúce tento rok svadbu prišiel čas vybrať farbu a doladiť štýl pre svoj veľký deň D. Romantické duše poteší paleta najtrendovejších farieb sezóny, ktoré sú pokojné, jemné a vyvolávajú pohodu. Najmä farby roka: jemná ružová Rose Quartz a chladivá modrá Serenity, sa skvele dopĺňajú a výborne fungujú ako samostatne, tak vo vzájomnej kombinácii. Čaro celej tohtoročnej palety je práve v nádherných možnostiach kombinácií farieb, ktoré sa navzájom zvýrazňujú, dopĺňajú a pritom tvoria radostnú a uvoľnenú atmosféru.
Táto originálna a skvelá svadba je dôkazom nielen toho, že námornícka svadba je v móde, ale aj toho, že netreba šetriť na drahú svadbu pri mori.
Keďže svadba je o detailoch, nezabudli sme na drobnosti, ktoré podčiarkli jej tematickú dokonalosť. Pierka pre pánov nemusia byť len z krušpánu, podväzok len z tradičnej čipky a oznámenie len klasická kartička. Inšpirujte sa čo sme pripravili pre Zuzku a Bystríka.

V prvom rade sa chceme všetkým poďakovať za ohromný záujem a účasť v našej Valentínskej súťaži. Nesmierne nás to teší a preto, ako sme sľúbili, potešíme aj my vás.
Tu sú naši 3 výhercovia, ktorí od nás dostávajú fľašu značkového šampanského, krásne svadobné poháre a prekvapenie:
Spravte si s nami radosť na Valentína!
Zapojte sa do našej súťaže a môžete vyhrať fľašu značkového šampanského, krásne svadobné poháre a ešte aj prekvapenie.
Od maličkostí až k dokonalosti aj na Valentína a len od nás.
Aktuálne o nás napísali pekný článok aj v časopise Svadba. Dozviete sa v ňom, ako si s nami svadbu zjednodušiť, v čom všetkom vieme našim klientom pomôcť a prečo si vybrať práve nás. Príjemné čítanie vám prajeme.

Ani tento rok sme nemohli chýbať na svadobnej výstave v Carltone, ktorá ako vždy otvorila našu novú svadobnú sezónu. Pre dokonalú výzdobu sme tento krát vsadili na krásnu zlato-ružovú kombináciu, ktorá je honosná a elegantná zároveň. Presne v našom štýle "od maličkosti k dokonalosti" sme výzdobu vyšpičkovali do detailov elegantnými sviečkami, luxusnými brošňami, pestrými živými kvetmi, rôznymi doplnkami, originálnymi darčekmi, svadobnou tortou a chutnými mafiníkmi. Potešili nás pozitívne ohlasy a verím, že sme mnohých z vás inšpirovali.

Svadobná výstava v Bratislave už túto nedeľu 18.1.2015.
Ak plánujete svadbu v roku 2015, určite neurobíte chybný krok, ak zavítate na Svadobnú výstavu v bratislavskom Carltone.
Radi Vás uvidíme a porozprávame sa práve o vašej svadbe.

Tešime sa na vás.